Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

WAŻNE. Zamknięcie Biblioteki.

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. Czytelnia, Wypożyczalnia, Pracownia Komputerowa i Pracownia Kserograficzna Biblioteki Głównej UM w Lublinie zostają zamknięte od 7 do 29 listopada 2020 r.

W sprawie przedłużenia terminu wypożyczenia książek należy kontaktować się mailowo: udostepnianie@bg.umlub.pl

W pozostałych sprawach niezwiązanych z udostępnianiem zbiorów prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie lub mailowe z właściwym Działem Biblioteki:

Sekretariat: tel. 81-448-58-00 sekretariat@bg.umlub.pl

Wypożyczalnia: tel. 81-448-58-10 udostepnianie@bg.umlub.pl

Sekcja Gromadzenia (podpisywanie licencji i składanie prac doktorskich): tel. 81-448-58-08 grom@bg.umlub.pl

Dział Informacji Naukowej: tel: 81-448-58-05 info@bg.umlub.pl

Sekcja ds. Wsparcia Ewaluacji: tel: 81-448-58-18 orcid@bg.umlub.pl

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna: tel: 81-448-58-13 wm@bg.umlub.pl

W okresie wstrzymania możliwości udostępniania zbiorów Biblioteka UM oferuje usługę wykonywania skanów niezbędnej literatury naukowej dla pracowników, doktorantów i studentów UM w Lublinie. Na adres udostepnianie@bg.umlub.pl można przesyłać zamówienia na skany artykułów lub fragmentów z książek, w liczbie do 10 artykułów i/lub do 30 stron z pozycji książkowych. Skany będą przesyłane wyłącznie na adresy mailowe w domenie umlub.pl. Usługi będą wykonywane zgodnie z kolejnością otrzymanych zamówień.

Za utrudnienia przepraszamy.