Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Aktualności

UWAGA WAŻNE. Biblioteka Główna została zamknięta od 11 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

W związku z Komunikatem Rektora w sprawie zawieszenia zajęć w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie Biblioteka Główna została zamknięta od 11 marca 2020 r. od godz. 11.00 do 10 kwietnia 2020 r.
Czytelnicy mają możliwość przedłużenia wypożyczonych książek samodzielnie (w systemie bibliotecznym PROLIB) lub poprzez wysłanie maila na adres udostepnianie@bg.umlub.pl Jednocześnie informujemy, że kary za przetrzymanie książek za ten okres nie będą przez Bibliotekę naliczane.
W sprawach bieżących prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny zgodnie z informacją na stronie Biblioteki Głównej (zakładka: O Nas > Struktura Organizacyjna).

Przepraszamy za utrudnienia.
Dyrektor Biblioteki Głównej UML